KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297273
nr 1229 7273
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Fiolspelande man, signerad. Olja på duk, 50x60
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:23:43
19/1 10:55:10
100 kr
21/1 17:48:02
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund